životopis Jaspera

20. září 2010 v 16:30 | cherilka |  životopisy
Jasper
Celé jméno: Jasper Whitlock Hale
Přezdívka: Jazz
Původně pochází z: Texasu, Housten
Datum narození: 1843
Datum přeměny: 1863
Věk:navždy je mu 20 let
Výška: 190,5 cm
Barva vlasů: medová blond
Barva očí: zlatá/černá

Fyzický popis: svalnatý, ale štíhlý
Stav: upír
Co dělá: V současné době studuje ve Forks
schopnost: Schopný manipulovat emocemi lidí či upírů okolo sebe
Jeho láska: Alice Cullen
Rodina: manželka Alice, sourozenci: Rosalie Hale (jsou si s Rosalií velice podobní-lidé myslí že jsou dvojčata), Emmett a Edward Cullenovi
Kdo ho přeměnil: Maria
Zájmy: Zaujatý studentským úsilím
Auto: Vlastní motorku
Osobní historie: Jasper sloužil jako major v armádě v průběhu Občanské války("sever proti jihu"). Upírská "rodina" (tři upírky), která ho přeměnila v roce 1863 byla velmi odlišná od Cullenů v jejich dietních návycích - oni se krmili lidmi. Jasper byl deprimovaný nad svým způsobem života a hledal něco lepšího. Jeho hledání ho v roce 1948 zavedlo k Alici, následovně roku 1950 ke Carlieslemu.
Jasper zakusil ty nejtěžší časy s životním stylem, který ustanovila rodina Cullenů. Vyhýbal se kontaktům s lidmi, protože ho lákalo víc než ostatní napít se z nich. Chodit do školy je těžký oříšek, ale on to dělá pro Alici.
Udělá cokoli pro Alici, protože ona je celý jeho život. I když se chová k ostatním členům rodiny s respektem, není s nimi úzce spjat způsobem, jakým je k Alici.
Jasper používá příjmení Hale, protože on a Rosalie vypadají natolik podobně, že se lidé domnívají, že jsou to dvojčata. Upíří mají sklony jít ruku v ruce s čímkoli, v co lidé chtějí uvěřit. Rosalie trvá na používání Hale jako příjmení, a proto ho také Jasper přijal za své.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama