životopis Alice

20. září 2010 v 16:38 | cherilka |  životopisy
alice
celé jméno: Mary Alice Brandon Cullen
přezdívka: Alice
Původně pochází z: Biloxi, Mississppi
Datum narození: někdy kolem roku 1901
Přeměna na upíra: někdy v 2O. letech 20 století
věk: navždy jí je 19 let
Výška: 147, 5 cm
Barva vlasů: černá
Barva očí: zlatá/černá

Její popis: podobná elfovi, velmi hubená, jemné rysy, krátce střižené vlasy rozježené všemi směry. Mramorová, studená kůže.
její stav: upírka
Co dělá: studuje Střední školu ve Forks
její nadaní: Může vidět budoucnost
Její láska: Jasper Hale
Sourozenci: sestra Cynthia a jediná neteř(za jejího lidského života), nevlastní sourozenci - Rosalie Hale, Emmett a Edward Cullenovi.
Rodina: manžel Jasper Hale - adoptivní člen rodiny Cullenů. Otec - Carlisle Cullen (nevlastní), matka - Esme Cullen (nevlastní)
Příčina přeměny: Upír pracující v ústavu
Koníčky: nakupování, vidění z budoucnosti a hlavně Jasper
Auto: žluté porsche turbo 911
Osobní historie: Alice byla držena v ústavu pro duševně choré kvůli své schopnosti vidět vize z budoucnosti. Stala se chráněnkou straršího upíra, který pracoval v budově. James- upír lovec, se chopil výzvy ji jednoduše ulovit, protože ji chtěl jiný upír a protože mu nesmírně voněla. Jakmile upírovi pracujícímu v blázinci bylo jasné, že po ni James jde, osvobodil Alici a přeměnil ji předtím, než ji James mohl zabít. James namísto toho zabil jejího zachránce. Alice neměla žádné vzpomínky na tyto události a odešla, aby našla svou vlastní cestu. A také si vypracovala jakési vlastní svědomí a proto nikdy nelovila lidi.
V některé ze svých vizí spatřila Jaspera. Začla tedy po něm pátrat. On sám pátral po někom a Alice mu poskytla pomoc. Jeden druhého našli někdy v roce 1948 a začly si dělat společnost a roku 1950 Alice našla Carlislea pomocí svého nadání. Od té doby se stali členy rodiny Cullenových.
Alice a Jasper se úředně vzali, ale na rozdíl od Rosalie a Emmetta, jen jednou.
Alice s Bellou Swanovou se stali dobrými přítelkyněmi prostřednictvím Bellina přátelství s Edwardem (Aliciným nevlastním bratrem). V roce 2006, když Cullenovi opustili Forks, je to Alice, kdo se první vrátil z obavy že se Bella chystá zpáchata sebevraždu a tak jí v tom jede zabránit pokud to bude možné, ale najde ji v pořádku . To už si však Edward jede pro smrt díky Rosalie, která mu řekne o Aliciině vidějí a Bellině údajné smrti. Alice také jede s Bellou do Itálie zachránit Edwardův život.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama